Hotel Albrecht *****

www.hotelalbrecht.com

Mudroňova 92

811 03 Bratislava

Hotel Albrecht, Bratislava je nový 5* hotel,  ktorý sa nachádza v historickej budove na hradnom kopci v blízkosti Bratislavského hradu. Interiér hotela získal v roku 2009 cenu za architektúru CE ZA AR. Hotel Albert ponúka ubytovanie v dvanástich nadštandardne zariadených izbách (v piatich izbách Design, v piatich izbách Executive a v suitách Deluxe a Grand), ktoré spĺňajú najprísnejšie kritériá - izby sú zariadené v elegantnom, modernistickom štýle; ich vybavenie zahŕňa okrem minibaru, telefónu, priestrannej bezpečnostnej schránky či klimatizácie aj 42'' a 50'' plazmovú televíziu, vysokorýchlostné pripojenie na internet, king-size posteľ, filmové DVD na požiadanie, elektronický kľúč RFID a luxusnú hotelovú kozmetiku L'Occitane.

Izba Design je zariadená kráľovskou posteľou a veľkým plazmovým televízorom. V kúpeľni je sprchový kút, vaňa, sušič na vlasy a podlahové kúrenie. Minibar (konzumné nie je v cene izby), priama linka, trezor, klimatizácia a vysokorýchlostný internet sú k dispozícii v každej izbe.

Pre hostí ubytovaný v izbách Executive je navyše biznis servis zdarma, výber dennej tlače a balkón s nádherným výhľadom.

Suita Deluxe sa skladá z dvoch izieb - spálňa s kráľovskou posteľou a susedným salónikom. Zariadenie a servis sú rovnaké ako pri izbách Executive.

Hostia v Grand suita majú rovnaký komfort a servis ako v suita Deluxe. Navyše majú k dispozícii fax a limuzínu v rámci Bratislavy (je v cene izby).

Pre hosHotela Albrecht je k dispozícií wellness centrum bezplatne na hodinu každý deň (hostia ubytovaný v suitách na dve hodiny).

Hotel Albrecht má maximálnu kapacitu 26 osôb.

Reštaurácia Hotela Albrecht nadväzuje na poctivé medzivojnové tradície výletnej kaviarne Etablissement Albrecht. Prvotriedna kvalita ponúkaných jedál je daná starostlivým výberom tých najčerstvejších surovín, spracovávaných s dôrazom na zachovanie osobitých chutí a vôní. Posedenie v pôvabnom prostredí reštaurácie, v zimnej záhrade alebo na terase vyhovie každému, kto si rád vychutná dobré menu - či už v podobe náročného pracovného obeda alebo ľahkého popoludňajšieho dezertu. Nefajčiarska časť reštaurácie Albrecht ponúka 80 miest, záhradná terasa kapacitu zvyšuje o ďalších 100 miest. K reštauračnej časti prislúcha aj salónik / konferenčná miestnosť s kapacitou 22 miest.

SPA - luxusné denné kúpele hotela Albrecht ponúkajú wellness starostlivosť v elegantnom prostredí: 12 metrový bazén s vírivkou a masážnymi tryskami, široké spektrum masážnych procedúr, zostavených odborníkmi na rehabilitáciu alebo fínska, parná alebo infra sauna.

Počty izieb

5 Design Izieb - m²

5 Executive Izieb - 

1 Deluxe suita - 

1 Grand suita - 

 

Cenník:

Design izba - €

Executive izba - €

Deluxe suita - €

Grand suita - €

 

Raňajky v hodnote 15 € sú zahrnuté v cene izby. Prístelka na izbu je v hodnote 45 €.
Všetky ceny zahŕňajú DPH. Ceny nezahŕňajú daň za ubytovanie 1,65 € osoba / noc.

Poloha: na mape

 

Fotografie:

 

Kalendár obsadenosti:

 

Hromadná doprava v okolí Hotela Albrecht Bratislava:
Autobusy:
Električky:
Nočné spoje:

office@bratislava-travel.sk
+421 911 458 458