Park Inn Danube, Bratislava * * *

www.bratislava.parkinn.sk

Rybné námestie 1
813 38 Bratislava
Tel: + 421 2 5934 0394

Hotel Danube ponúka príjemnú a priateľskú atmosféru pre všetkých klientov. Hotel leží v historickom srdci Bratislavy s nádherným výhľadom na rieku Dunaj a Bratislavský hrad.

Hotel Danube je štvorhviezdičkový hotel v centre Bratislavy, priamo na nábreží rieky Dunaj. Môžete bývať v izbách s úžasným výhľadom na rieku, alebo na Bratislavský hrad.

Duch izieb sa nesie v príjemnom pastelovom nádychu, francúzsky manažment i personál hotela vyhovie každému želaniu svojich hostí. Okrem Business izieb hotel ponúka aj Executive izby - tie sa nachádzajú na štvrtom poschodí a vyznačujú sa vysokým štandardom. V hale na piatom poschodí hostia môžu nájsť bezplatný raňajkový bufet, či sa občerstviť aperitívom, kávou, alebo čajom počas dňa. Pre hostí je pripravený aj výber dennej tlače a časopisov.

Súčasťou Danubu je relaxačné centrum a niekoľko vysokohodnotených reštaurácií. Pre obchodníkov, rovnako aj pre návštevníkov hľadajúcich v Bratislave oddych a zábavu je Danube výbornou voľbou vo výbornej lokalite.

Hotel má štyri izby vyhradené pre telesne znevýhodnené osoby.

Business izby
Výhľad na Staré mesto, či výhľad na rieku Dunaj? Dvojlôžko alebo extra veľká posteľ? Okrem klasického vybavenia izby klimatizáciou, internetom, satelitnou televíziou s filmovým kanálom, sušičom na vlasy a minibarom Vám ponúkame vždy niečo navyše.

Business suite
Nezáleží na dĺžke Vášho pobytu, Business Suite Vám ponúkne všetko, čo potrebujete. Urbanisticky zariadená štýlová spálňa spolu s pracovňou pôsobia elegantne a poskytujú Vám maximálne pohodlie.

Panoráma izby
Ste náročný? Hľadáte vždy niečo viac? Tak práve pre Vás sú určené štýlové a luxusné Panorama izby. Extra priestranné, klimatizované, s najmodernejším vybavením (LCD TV, Internet zdarma) uspokoja požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.

Panorama suite
... priestranný, panoramatický, pohodlný, pekný.
Luxusné zariadenie, biela kožená pohovka, kráľovská posteľ s výhľadom na Bratislavský hrad a detaily vytvorili z Panorama Suite to správne miesto pre Vás.

Apartmány
Len noc v jednom z našich apartmánov stačí na to, aby ste nikdy nechceli odísť! Okrem oddelenej spálne, obývacej časti s posuvným pracovným stolom pripojením na Internet, plochou televíznou obrazovkou a kuchynkou s chladničkou, Vám ako bonus ponúkame nezabudnuteľný výhľad na historické Staré mesto.

Bary a reštaurácie
Vychutnajte si skvelé jedlo a vynikajúce nápoje priamo v hoteli. Výber je len na Vás - klasická Café Viennois La Brasserie, originálna talianska reštaurácia Romeo e Giulietta alebo štýlový a moderný Lounge & Cocktail Bar Le Square.


office@bratislava-travel.sk
+421 911 458 458