Hotel Arcadia Bratislava*****

www.arcadia-hotel.sk

Františkánska 3
811 01 Bratislava
Tel: + 421 2 59 49 05 00


Hotel Arcadia je prvý 5* hotel v Bratislave a na Slovensku zatiaľ jediným členom prestížneho hotelového zoskupenia The Leading Small Hotels of the World.

Hotel Arcadia je situovaný priamo v historickom centre Bratislavy v Starom Meste, v tesnej blízkosti všetkých známych bratislavkých pamiatok, akými sú Slovenské národné divadlo, Reduta, korunovačný Dóm sv. Martina, Primaciálny palác, Mirbachov Palác, Michalská veža či Stará Radnica.

Izby ponúkajú jedinečný výhľad na Františkánsky kostol, jeden z najhodnotnejších a najstarších kostolov v meste z 13. storočia,  na posledne zachovanú vežu stredovekého opevnenia na Michalskú vežu a na bývalú rezidenciu uhorských kráľov na Bratislavský hrad.

Hotel Arcadia ponúka 34 luxusných priestranných izieb, zariadených s vyberaným vkusom a zmyslom pre detail. Absolútny komfort nájdete v dvojpodlažných apartmánoch.

Hotel Arcadia 5* vznikol citlivou rekonštrukciou pamiatkovo chránenej budovy pochádzajúcej z 13.storočia, v ktorej sa snúbi jedinečná atmosféra histórie s luxusom dnešnej doby.  Napriek svojej polohe v srdci Bratislavy je ľahko dostupný.  Parkovanie je zabezpečené v modernej podzemnej garáži oproti budove hotela.

Hotelová reštaurácia L´Olive ponúka špeciality medzinárodnej modernej kuchyne, doplnenej širokou ponukou vín z celého sveta. Všetky jedlá na jedálnom lístku sú vlastnými receptami šéfkuchára. 

24 hodín otvorený Library Bar s otvoreným krbom, wifi internetom a bohatou ponukou nápojov.

24 hodín Room Service hotela s ponukou teplého jedla počas celého dňa.

Arcadia Spa s blahodárnou masážou alebo návštevou fitness, whirpool, suchej či parnej sauny.
Prečo Hotel Arcadia 5*?

Poloha v centre Bratislavy

34 luxusne zariadených izieb a apartmánov

Atmosféra historickej budovy z 13.storočia

Prvotriedny servis a individuálny prístup

Reštaurácia s bohatou ponukou medzinárodnej aj domácej kuchyne

24 hodín denne otvorený Library bar a Lobby lounge

2 konferenčné miestnosti pre 80 osôb

Arcadia Spa

Hotelové izby sú luxusne zariadené v historickom štýle s mramorovými kúpeľňami. Izby sú vybavené  klimatizáciou, telefónom s priamou voľbou, vysokorýchlostným internetom, televízorom s plazmovou obrazovkou, DVD prehrávačom a trezorom. Samozrejmosťou je denne dopĺňaný mini bar s ponukou kávy a čaju.

Ponuku dopĺňa 24-hodinový room-service, pranie, žehlenie a čistenie topánok. Počas svojho pobytu si vychutnajte butler-service, ktorý Vám na požiadanie radi zabezpečíme. 

Počty izieb

12 Deluxe Izieb - 19-25 m²

9 Executive Izieb - 25-40 m²

4 Junior Suites - 36-50 m²

7 Maisonette Suites - 36-62 m²

2 Maisonette Deluxe Suites s vlastným kozubom 53-62 m²

 

Cenník:

Deluxe izba - €

Executive izba - €

Junior Suites - €

Maisonette Suites - €

Maisonette Deluxe Suites s vlastným kozubom €  

office@bratislava-travel.sk
+421 911 458 458