Botel Marina * * *

www.botelmarina.sk
Nábrežie Armádneho gen. Ludvíka Svobodu
811 02 Bratislava
Tel: + 421 2 5464 1804

BOTEL MARINA je trojhviezdičkový botel, kotviaci na ľavom brehu Dunaja v Bratislave, v atraktívnom prostredí priamo pod hradom, ktorý je turistickou dominantou mesta a budovou parlamentu.

Toto atypické hotelové zariadenie je od historického centra mesta vzdialené len osem minút chôdze.

Botel ponúka ubytovanie v štandardných jednoposteľových a dvojposteľových kajutách a suitách, ktoré sú vybavené klimatizáciou, telefónom TV, pripojením na internet, minibarom a sprchou. Na požiadanie zabezpečujeme aj pranie a žehlenie bielizne a odevov, ale aj ďalšie služby v rámci room service.

Botel Marina ponúka svojim hosťom bezplatne pripojenie k internetu prostredníctvom WIFI. V útulnej hotelovej hale majú hostia pre pohodlnú komunikáciu i zábavu k dispozícii internetový kútik.

Botel na vysokej profesionálnej úrovni organizuje recepcie, firemné podujatia, bankety, promócie a iné spoločenské akcie podľa individuálnych požiadaviek a potrieb klientov. Intimita, pokoj, kvalitné technické vybavenie a prívetivý personál z neho robia ideálne miesto stretnutí aj pre uzavretú spoločnosť.

V našej indickej reštaurácii KRISHNA s kapacitou 100 miest ponúkame špeciality pripravené indickými kuchármi v pravej tandoori peci, s originálnymi ingredienciami dovezenými priamo z Indie. K dispozícii je taktiež celoročne fungujúca presklená terasa s kapacitou 50 miest, ktorá sa dá zatemniť a je ideálnym miestom pre konanie seminárov a akcií.

Pre tieto účely je možné okrem reštaurácie a terasy u nás prenajať aj priestory baru ladeného do retroštýlu.


Botel Marína
foto I.
foto I.
foto II.
foto II.
foto III.
foto III.
foto IV.
foto IV.
foto V.
foto V.
foto VI.
foto VI.
office@bratislava-travel.sk
+421 911 458 458