Hotel Devín Bratislava * * * *

http://www.hoteldevin.sk

www.hoteldevin.sk


Riečna 4
811 02 Bratislava
Tel: + 421 2 599 858 56

Hotel Devín je luxusný 4* hotel, ktorý funguje od roku 1954. Nachádza sa v historickom centre Bratislavy a zároveň takmer na nábreží Dunaja. Hotel Devín je chránenou pamiatkou a jednou z najznámejších budov funkcionalistického obdobia päťdesiatych rokov dvadsiateho storočia. Navrhol ju renomovaný architekt Emil Beluš v päťdesiatych rokoch 20. storočia.

V hoteli Devín boli ubytované mnohé známe osobnosti český prezident Václav Havel, poľský prezident Alexander Kvasnievsky, herci Jean Paul Belmondo, Michaela Yorka, švédsky kráľ Carl XVI. Gustaf alebo samotný Dalajláma

Na piatich podlažiach sa nachádza 40 dvojposteľových izieb, 54 jednoposteľových izieb, dva junior apartmány a štyri prezidentské apartmány. Izby a letná terasa s výhľadom na rieku Dunaj.

94 izieb
Jednoposteľové alebo dvojposteľové izby so spojenými alebo oddelenými posteľami majú minibar,etážový servis, bezpečnostný trezor, vysokorýchlostný internet, Pay TV so satelitom a nastaviteľnou klimatizáciou. Dvojposteľové izby majú výhľad na rieku Dunaj, jednoposteľové izby na Staré mesto. Všetky izby majú klimatizáciu, dvojposteľové izby majú balkón a izby na piatom poschodí majú terasy.

2 junior apartmány
Dve izby, jedna s manželskou posteľou, druhá so sedacou súpravou, kde si môžete pohodne posedieť a so sofou ako treťou posteľou. Navyše ponúkame veľkú kúpeľňu a obývačku s LCD televízorom. Ideálne pre návštevníkov, ktorí potrebujú väčší pracovný priestor alebo cestujú s deťmi. Výhľad na rieku Dunaj.

4 prezidentské apartmány
Izby s rozlohou 90 m2 s exkluzívnou kúpeľňou, je vybavená koženou sedacou súpravou a kreslami, veľkým pracovným stolom až pre 6 osôb, ďalším pracovným stolom s vysokorýchlostným internetom, LCD televízorom, minibarom, etážovým servisom, nastaviteľnou klimatizáciou a dvomi balkónmi. Výhľad na rieku Dunaj.

Francúzska reštaurácia je známa špecialitami medzinárodnej i slovenskej kuchyne. Pýchou reštaurácie je jeden z najbohatších vínnych archívov na Slovensku, ktorý ponúka vyše 200 druhov vysokokvalitných značkových vín z celého sveta. Kaviareň je známa bohatým výberom káv rozličnej chuti a lahodnej arómy. Lobby bar zaujme širokou ponukou aperitívov, kvalitných koňakov, whisky, likérov či nealkoholických nápojov.

Relax centrum

Exkluzívne, klimatizované prostredie, špeciálne upravený bazén s protiprúdom, sauna (suchá aj parná), vírivka (jacuzzi) a solárium, fitness, squash, tradičná Thajská masáž.

Hotelové služby

Telefón, felefax, satelitný príjem TV, vlastný TV rozvod, trezory, informácie, parkovisko, autopožičovňa, úschova batožiny, pranie bielizne, čistenie odevov, centrum Relax, kozmetika, pedikúra, manikúra, kaderníctvo

Hotel poskytuje ubytovanie aj pre telesne postihnutých.

Cenník:
Executive Suite - €
De Luxe Suite - €
Luxury Suite - €
Tulip Penthouse - €
Camelia Penthouse - €
Orchid Penthouse - €
Rose Penthouse - €
Raňajky v hodnote € sú zahrnuté v cene izby. Prístelka na izbu je v hodnote ... €.
Všetky ceny zahŕňajú DPH. Ceny ? nezahŕňajú daň za ubytovanie 1,65 € osoba / noc.

Hromadná doprava v okolí Hotela Devín Bratislava:
Autobusy:
Električky:
Nočné spoje:


office@bratislava-travel.sk
+421 911 458 458